Hoş Geldiniz, 11 Mayıs 2021 Salı | 10:21
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Afyonkarahisar İLi Sinanpaşa İlçesinde ve

Afyonkarahisar'ın diğer ilçeleri ile Ülkemizin bir çok bölgesiyle bağlantılı şekilde ve Türkiye Emlakçılar Federasyonunun açmış olduğu uzaktan eğitim ve sınavla almış olduğum emlak danışmanlığı sertifikamla emlakçılık yapmaktayım.

Her türlü menkul ve gayrimenkul'ü almaya,satmaya,aracılık etmeye,trampa,kiralama,kat karşılığı müteahit bulma,arsalarda ifraz,tevhit,yola terk,ihdas gibi işlemleri yaptırmak için harita mühendisi ile anlaşması yapmaya tüm ekibimizle birlikte itina ile çalışmaktayız.ekibimizde Harita mühendisi ve jeoloji mühendiside mevcuttur.

Tüm ekibimizle amacımız sizlere iyi değil en iyiyi ve kaliteli hizmeti hızla değişen teknolojiyi ve her türlü vazifeyi sunmaktır.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için,bizim gibi diğer sektör temsilcilerinin de çabası sinerjisi gereklidir.ancak mükemmeliyetçiliğe inanan bizler tek başımıza dahi olsak bu yenilikçi vizyonumuzdan kopmayacağız

İddia ediyoruz biz işimizi biliyoruz çünkü "Emlakçılık Bizim İşimiz"Misyonumuz:* Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak,sadece satuış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

* İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

* Müşterilerimize hızlı,tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

* Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

* Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratacak tescilli marka haline gelmek.

* Reklamlara tabelalara,duvarları ihtiyaç duymadan,tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.afyonkarahisaremlak

Hayri AKDUMAN

VİTRİNDEKİLER
Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Afyonkarahisar / Sinanpaşa
TEL : +90 (272) 311 7414
TEL : +90 (507) 894 0444
Emlakjet